Кафедра менеджменту, публічного управління та персоналу ЗУНУ | Студенти відвідали Демо дні соціального підприємництва
post-template-default,single,single-post,postid-349260,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.7, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Студенти відвідали Демо дні соціального підприємництва

2 квітня  студенти спеціальностей «Менеджмент» та «Публічне управління та адміністрування», які вивчають дисципліну «Соціальна відповідальність бізнесу» (керівник курсу  — доц. Овсянюк-Бердадіна О. Ф.) відвідали Демо дні соціального підприємництва у м.Тернопіль щодо презентації учасниками західного регіону власних ідей розвитку соціального бізнесу. Даний захід продемонстрував студентам, що ще під час навчання вони можуть втілити  власні ідеї через реалізацію компетентностей, набутих під час опанування дисципліни «Соціальна відповідальність бізнесу», залучити необхідні інвестиції для їх реалізації та досягати успіху, вирішуючи актуальні соціальні запити суспільства.