Кафедра менеджменту, публічного управління та персоналу ЗУНУ | Відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні проблеми менеджменту в умовах інноваційного розвитку економіки»
post-template-default,single,single-post,postid-349272,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.7, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

17 квітня 2019 року у читальному залі бібліотеки ім. Л. Каніщенка ТНЕУ відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні проблеми менеджменту в умовах інноваційного розвитку економіки».

Ініціатором та головним організатором конференції виступив колектив кафедри менеджменту та публічного управління факультету економіки та управління ТНЕУ (завідувач кафедри: д.е.н., професор М.М. Шкільняк).

Безпосередню участь у конференції взяли понад 70 осіб, серед них – іноземні та іногородні науковці, представники органів державної влади і місцевого самоврядування, професорсько-викладацький склад ТНЕУ, а також слухачі магістратури та студенти. На заході були присутні 23 доктори наук (з них: 11 представляли ТНЕУ, 10 представників інших навчальних закладів та 2 іноземні науковці), 21 кандидатів наук (з них іногородніх двоє), 9 завідувачів кафедр вищих навчальних закладів, (з них: 3 завідувачі кафедр ТНЕУ та 9 — інших навчальних закладів освіти України). За результатами науково-практичної конференції видано збірник у 2 томах, який включає понад 220 тез доповідей.

Відкрив конференцію та звернувся з вітальним словом до її учасників і гостей завідувач кафедри менеджменту та публічного управління ТНЕУ, д.е.н., професор Шкільняк Михайло Михайлович, також присутніх привітали проректор з наукової роботи, д.е.н., професор Задорожний Зеновій-Михайло Васильович, декан факультету економіки та управління, к.е.н., доцент Островерхов Віктор Михайлович., Воляник Галина Миколаївна директор департаменту економічного розвитку і торгівлі Тернопільської облдержадміністрації.

Під час пленарного та секційних засідань із доповідями виступили:

Шинкарук Лідія Василівна, член-кореспондент НАН України, д.е.н. професор, завідувач кафедри виробничого та інвестиційного менеджменту Національного університету біоресурсів і природокористування України;

Воляник Галина Миколаївна директор департаменту економічного розвитку і торгівлі Тернопільської облдержадміністрації;

Желюк Тетяна Леонтіївна, д.е.н., професор, професор кафедри менеджменту та публічного управління, ТНЕУ;

Жилінська Оксана Іванівна, д.е.н., професор, завідувач кафедри менеджменту інноваційної та інвестиційної діяльності Київського національного університету імені Тараса Шевченка;

Дейнека Юрій Петрович, начальник управління стратегічного розвитку міста Тернопільської міської ради;

Зелінська Анетта д.е.н., професор Вроцлавського економічного університету;

Мельник Алла Федорівна, д.е.н., професор, професор кафедри менеджменту та публічного управління ТНЕУ, Заслужений діяч науки і техніки України;

Карчева Ганна Тимофіївна, д.е.н., доцент, завідувач кафедри економіки та менеджменту ДВНЗ «Університет банківської справи», Заслужений економіст України;

Сватюк Оксана Робертівна, к.е.н., доцент, доцент кафедри менеджменту Львівського державного університету внутрішніх справ;

Бутко Микола Петрович, д.е.н, професор, завідувач кафедри менеджменту та державної служби Чернігівського національного технологічного університету;

Микитюк Петро Петрович, д.е.н., професор, професор кафедри менеджменту та публічного управління ТНЕУ;

Шкільняк Михайло Михайлович, д.е.н., професор, завідувач кафедри менеджменту та публічного управління ТНЕУ.

Під час заключного пленарного засідання перед присутніми виступила Овсянюк-Бердадіна О.Ф., к.е.н., доцент, доцент кафедри менеджменту та публічного управління ТНЕУ, яка здійснила огляд матеріалів доповідей науковців, що взяли заочну участь у конференції. Учасники наукового заходу обговорили і прийняли рекомендації Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю «Актуальні проблеми менеджменту в умовах інноваційного розвитку економіки» та підсумували роботу.

Участь у конференції розширила бачення науковців та практиків щодо тенденцій та проблем розвитку сучасного менеджменту, дозволила діагностувати стан впровадження інноваційних технологій менеджменту в практику діяльності підприємств та організацій України та виробити практичні рекомендації щодо активізації цієї роботи та підвищення ефективності прийняття управлінських рішень.