Кафедра менеджменту, публічного управління та персоналу ЗУНУ | Вітаємо з перемогою на фестивалі гумору команду факультету економіки та управління!
post-template-default,single,single-post,postid-348882,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.7, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

На фестивалі гумору «Студ-ліга сміху – 2017» Диплом I ступеня та  Кубок ТНЕУ було вручено переможцям — збірній команді факультету економіки та  управління «Я ту сесію не здам». Команда ФЕУ продемонструвала витончений гумор, актуальні та «свіжі жарти», веселі експромти, кмітливість та гостроту розуму!

Колектив кафедри менеджменту та публічного управління вітає переможців та бажає їм подальших успіхів у цій веселій справі!