Кафедра менеджменту, публічного управління та персоналу ЗУНУ | Круглий стіл «Партнерство влади та бізнесу в розвитку Скалатської об’єднаної територіальної громади»
post-template-default,single,single-post,postid-348963,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.7, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

8        лютого 2018 року кафедрою менеджменту та публічного управління спільно із Скалатською міською радою  проведено круглий стіл  «Партнерство влади та бізнесу  в розвитку Скалатської об’єднаної  територіальної громади».  В роботі круглого столу взяли участь представники ділових кіл Скалатської ОТГ, керівники структурних підрозділів виконавчого комітету Скалатської міської ради, науковці кафедри.

Робота круглого столу здійснювалася за такими напрямками: бізнес-ініціативи конкурентного розвитку Скалатської ОТГ; бізнес-школа як проект міжсекторної співпраці; технології пошуку та залучення ресурсів для розвитку громади. З проблемними доповідями виступили д.е.н., професор, Желюк Т.Л., к.е.н., доцент Дудкіна О.П., к.е.н., доцент Жуковська А.Ю., к.е.н., доцент Попович Т.М., к.е.н., доцент Богач Ю.А., голова громади Савончак П.В. В процесі роботи круглого столу було презентовано збірник стратегічних бізнес-ініціатив розвитку Скалатської об’єднаної територіальної громади, розроблений робочою групою кафедри менеджменту та публічного управління  під керівництвом д.е.н., професора Желюк Т.Л.

Круглий стіл дозволив напрацювати: напрямки раціонального використання місцевого ресурсу для конкурентного розвитку території, стимулювання нового бізнесу та підтримки вже існуючого в рамках бізнес-школи, максимального залучення інвестицій для створення додаткових робочих місць, генерування інновацій для стимулювання місцевого економічного розвитку;  механізми взаємоузгодження інтересів громади, які забезпечать її збалансований розвиток.